Lokalt faglig samarbeidsorgan Vest-Finnmark

Det lokale faglige samarbeidsorganet er et partssammensatt, lokalt, rådgivende organ mellom kommunene og Hammerfest sykehus.

​​Alta kommunevåpenHammerfest kommunevåpenHasvik kommunevåpenKarasjok kommunevåpenKautokeino kommunevåpenLoppa kommunevåpenMåsøy kommunevåpenNordkapp kommunevåpenPorsanger kommunevåpen

Logo: FInnmarkssykehuset

  • Alta kommune
  • Hammerfest kommune
  • Hasvik kommune
  • Karasjok kommune
  • Kautokeino kommune
  • Loppa kommune
  • Måsøy kommune
  • Nordkapp kommune
  • Porsanger kommune

Medlemmer

Mads Valleraunet
Hammerfest kommune
Mads.Valleraunet@hammerfest.kommune.no

Vara:

Marit Halvorsen

Marit.Halvorsen@hammerfest.kommune.no

Tarja Minkinnen
Hasvik kommune
tarja@hasvik.kommune.no

Helge Bjøru
Nordkapp kommune
helge.bjoru@nordkapp.nhn.no

Vara:

Bjørn Nordang

bjoernnordang@gmail.com

Marie Stavang
Alta kommune
Marie.stavang@alta.kommune.no

Vara:
Inger Johanne Kristensen

IngerJohanne.Kristensen@alta.kommune.no

Paul Olav Røsbø
Loppa kommune
tyssevassbu@gmail.com

Vara:

Vera Meyer
vera.meyer@loppa.kommune.no

Stig Mathisen
Måsøy kommune
sma@masoy.kommune.no

Silje Nicolaisen
Porsanger kommune
silje.nicolaisen@porsanger.kommune.no

Vara:

Christina Masternes Korslund

christina.korslund@porsanger.kommune.no

Annhild Nedrejord
Karasjok kommune
annhild.nedrejord@karasjok.kommune.no

Tuija Helena Niiranen
Kautokeino kommune
kommuneoverlege@kautokeino.kommune.no

Audun Bjerke
Kvalsund kommune
Audun.bjerke@kvalsund.kommune.no

Tom Christian Hermo
Brukerutvalgsrepresentant
tommen1111@outlook.com

Vivi Brenden Beck
Finnmarkssykehuset
Vivi.Brenden.Bech@finnmarkssykehuset.no

Svenne Naumann
Finnmarkssykehuset
catarina.svenne.naumann@finnmarkssykehuset.no

Bjørn Wembstad
Finnmarkssykehuset
Bjorn.Wembstad@finnmarkssykehuset.no

Vara:
Johanna Miriam Dahl Nygaard

Johanna.Miriam.Dahl.Nygaard@finnmarkssykehuset.no

Ann-Karin Furskognes
Finnmarkssykehuset
Ann-Karin.Furskognes@finnmarkssykehuset.no

Vara:

May Helen Schanke

May.Helen.Schanche@finnmarkssykehuset.no

Ragnhild Hanne Margareth Nilsen
Finnmarkssykehuset
Ragnhild.Hanne.Margareth.Nilsen@finnmarkssykehuset.no

Vara:

Sara-Kristine Loso

Sara-Kristine.Loso@finnmarkssykehuset.no

Grethe Rasmussen
Finnmarkssykehuset
Grethe.Rasmussen@finnmarkssykehuset.no

Møteplan 2021

Mars
4. mars kl 13:00-15:00 | Teams

Juni
9. - 10. juni: 13:00-13:00, Lunsj til lunst møte | Fysisk 

September
30. september kl 13:00-15:00 | Teams

Desember
16. desember kl 13:00-15:00 | Teams

Innkallinger og referater

Arkiv


Fant du det du lette etter?