Báikkálaš fágalaš ovttas­bargo­orgána Nuorta-Finnmárkkus

Báikkálaš fágalaš ovttasbargoorgána lea biddjon oktii oasálaččain, lea báikkálaš ráđđeaddi orgána gaskal gielddaid ja Girkonjárgga buohcciviesu.

Berlevåg kommuneBåtsfjord kommuneGamvik kommuneLebesby kommuneNesseby kommuneSør-Varanger kommuneTana kommuneVadsø kommuneVardø kommune

Logo: Finnmarkssykehuset

  • Bearalvági gielda
  • Báhcavuona gielda
  • Gáŋgaviikka gielda
  • Davvesiidda gielda
  • Unjárgga gielda
  • Mátta-Várjjat gielda
  • Deanu gielda
  • Čáhcesullo gielda
  • Várggáid gielda

Miellahtut

Unni Stenberg
Bearalvági gielda
Dearvvašvuođa- ja fuolahusbálvalusa joavkojođiheaddji
unni.stenberg@berlevag.kommune.no

Muna Larsen
Gáŋgaviikka gielda / Davvesiidda gielda
Dearvvašvuođa- ja fuolahushoavda
muna.larsen@lebesby.kommune.no

Heidi Jernsletten
Unjárgga gielda
Dearvvašvuođa ossodatjođiheaddji
Heidi.Jernsletten@nesseby.kommune.no

Anita Kurthi
Mátta-Várjjaga gielda
Koordinerema, fága ja hálddašeami jođiheaddji
Anita.Kurthi@sor-varanger.kommune.no

Kai Syverud
Deanu gielda
Gielddaváldodoavttir
kai.syverud@tana.kommune.no

Britt Larsen Mehmi
Čáhcesullo gielda
Gielddaváldodoavttir
Britt.LarsenMehmi@vadso.kommune.no

Christian Rokkestad
Báhcavuona gielda
Dearvvašvuođa- ja fuolahushoavda
Christian.Rokkestad@batsfjord.kommune.no

Inghild Ridola
Várggáid gielda
Buhcciidruovttu jođiheaddji
Inghild.ridola@vardo.kommune.no

Rita Jørgensen
Finnmárkku buohcciviessu
Klinihkkahoavda
Rita.Jorgensen@finnmarkssykehuset.no

Kari Beate Engseth
Finnmárkku buohcciviessu, Veajuiduhttin
Koordinerejeaddji ovttadaga ossodatjođiheaddji
Kari.Beate.Engseth@finnmarkssykehuset.no

Priscilla Akua Boakye
Finnmárkku buohcciviessu
Ovttadatjođiheaddji Kir/ort seaŋgalanjain, Medisiinnalaš seaŋgalanjain 
Priscilla.Akua.Boakye@finnmarkssykehuset.no

Tone Hagerup
Finnmárkku buohcciviessu
Váldodoavttir
Tone.Hagerup@finnmarkssykehuset.no

Ann Karin Furskognes
Finnmárkku buohcciviessu
GPG Gaska/SÁNAG
Ann-Karin.Furskognes@finnmarkssykehuset.no

Tone Kollstrøm
Finnmárkku buohcciviessu
GPG Nuorta ovttadatjođiheaddji, psykalaš dearvvašvuođasuddjen ja gárrendilledikšu
Tone.Kollstrom@finnmarkssykehuset.no

Grethe Rasmussen
Finnmárkku buohcciviessu
Kvaliteahttaráđđeaddi/ovttasdoaibman Psykalaš dearvvašvuođasuddjen ja gárrendilledikšu
Grethe.Rasmussen@finnmarkssykehuset.no

Kristin Jannicke Pedersen
Finnmárkku buohcciviessu
Ovttasdoaibmankoordináhtora čálli
Kristin.jannicke.pedersen@finnmarkssykehuset.no

Čoahkkinplána 2017 – 2018

Deatnu

27.11.2017 dii 12:30 – 28.11.2017 dii 11:30
Doaibmaplána 2018

Jietna/govva

01.03.2018 dii 13:30 – dii 15:30

Mátta-Várjjat

06.06.2018 dii 12:30 – 07.06.2018 dii 11:30

 

06.09.2018 dii 12:30 – 07.09.2018 dii 11:30
Doaibmaplána 2019

Jietna/govva

10.12.2018 dii 13:30 – 15:30

Gohččumat ja referáhtat (dárugillii)

 

Sak 3 Protokoll OSO 23. november 2020.pdfhttps://finnmarkssykehuset.no/Documents/Lokalt samarbeidsorgan - øst/Innkallinger og referater/Sak 3 Protokoll OSO 23. november 2020.pdfSak 3 Protokoll OSO 23. november 2020.pdfpdf271193
Sak 3 Foreløpig-referat-LFSO-10.12.20.pdfhttps://finnmarkssykehuset.no/Documents/Lokalt samarbeidsorgan - øst/Innkallinger og referater/Sak 3 Foreløpig-referat-LFSO-10.12.20.pdfSak 3 Foreløpig-referat-LFSO-10.12.20.pdfpdf248173
Referat skypemøte 20.01.21.pdfhttps://finnmarkssykehuset.no/Documents/Lokalt samarbeidsorgan - øst/Innkallinger og referater/Referat skypemøte 20.01.21.pdfReferat skypemøte 20.01.21.pdfpdf260264
Referat LFSO Øst 28.10.21.pdfhttps://finnmarkssykehuset.no/Documents/Lokalt samarbeidsorgan - øst/Innkallinger og referater/Referat LFSO Øst 28.10.21.pdfReferat LFSO Øst 28.10.21.pdfpdf188921
2019-10-10 Referat Lokalt faglig samarbeidsorgan Øst.pdfhttps://finnmarkssykehuset.no/Documents/Lokalt samarbeidsorgan - øst/Innkallinger og referater/2019-10-10 Referat Lokalt faglig samarbeidsorgan Øst.pdf2019-10-10 Referat Lokalt faglig samarbeidsorgan Øst.pdfpdf452598
2019-03-21 Referat Lokalt faglig samarbeidsorgan Øst.pdfhttps://finnmarkssykehuset.no/Documents/Lokalt samarbeidsorgan - øst/Innkallinger og referater/2019-03-21 Referat Lokalt faglig samarbeidsorgan Øst.pdf2019-03-21 Referat Lokalt faglig samarbeidsorgan Øst.pdfpdf351201
2018-09-18 Referat Lokalt faglig samarbeidsorgan Øst.pdfhttps://finnmarkssykehuset.no/Documents/Lokalt samarbeidsorgan - øst/Innkallinger og referater/2018-09-18 Referat Lokalt faglig samarbeidsorgan Øst.pdf2018-09-18 Referat Lokalt faglig samarbeidsorgan Øst.pdfpdf509337
2018-03-07 Referat Lokalt faglig samarbeidsorgan Øst.pdfhttps://finnmarkssykehuset.no/Documents/Lokalt samarbeidsorgan - øst/Innkallinger og referater/2018-03-07 Referat Lokalt faglig samarbeidsorgan Øst.pdf2018-03-07 Referat Lokalt faglig samarbeidsorgan Øst.pdfpdf237475
2017-11-12 Referat Lokalt faglig samarbeidsorgan Øst.pdfhttps://finnmarkssykehuset.no/Documents/Lokalt samarbeidsorgan - øst/Innkallinger og referater/2017-11-12 Referat Lokalt faglig samarbeidsorgan Øst.pdf2017-11-12 Referat Lokalt faglig samarbeidsorgan Øst.pdfpdf509094
2017-09-11 Referat Lokalt faglig samarbeidsorgan Øst.pdfhttps://finnmarkssykehuset.no/Documents/Lokalt samarbeidsorgan - øst/Innkallinger og referater/2017-09-11 Referat Lokalt faglig samarbeidsorgan Øst.pdf2017-09-11 Referat Lokalt faglig samarbeidsorgan Øst.pdfpdf558568


Gávdnet go dan maid ohcet?