Báikkálaš fágalaš ovttas­­­­­­bargo­orgána Oarje-Finnmárkkus

Báikkálaš fágalaš ovttasbargoorgána lea biddjon oktii oasálaččain, lea báikkálaš ráđđeaddi orgána gaskal gielddaid ja Hámmarfeastta buohcciviesu.

​​Alta kommunevåpenHammerfest kommunevåpenHasvik kommunevåpenKarasjok kommunevåpenKautokeino kommunevåpenKvalsund kommunevåpenLoppa kommunevåpenMåsøy kommunevåpenNordkapp kommunevåpenPorsanger kommunevåpen

Logo: FInnmarkssykehuset

  • Álttá gielda
  • Hámmarfeastta gielda
  • Ákŋoluovtta gielda
  • Kárášjoga gielda
  • Guovdageainnu suohkan
  • Fálesnuori gielda
  • Láhpi gielda
  • Muosát gielda
  • Davvenjárgga gielda
  • Porsáŋggu gielda

Miellahtut

Mads Valleraunet
Hámmarfeastta gielda
Mads.Valleraunet@hammerfest.kommune.no

Tarja Minkinnen
Ákŋoluovtta gielda
tarja@hasvik.kommune.no

Helge Bjøru
Davvenjárgga gielda
helge.bjoru@nordkapp.nhn.no

Marie Stavang
Álttá gielda
Marie.stavang@alta.kommune.no

Paul Olav Røsbø
Láhpi gielda
tyssevassbu@gmail.com

Stig Mathisen
Muosát gielda
sma@masoy.kommune.no

Silje Nicolaisen
Porsáŋggu gielda
silje.nicolaisen@porsanger.kommune.no

Kárášjoga gielda

Tuija Helene Niiranen
Guovdageainnu suohkan
kommuneoverlege@kautokeino.kommune.no

Solbjørg Henningsen
Geavaheddjiid ovddasteaddji, psykalaš dearvvašvuođasuddjen ja gárrendilledikšu
Solbjorg.Jensine.Henningsen@finnmarkssykehuset.no

Kjell-Magne Johansen
Geavaheddjiid ovddasteaddji, somatihkka
Kjell.Magne.Johansen@finnmarkssykehuset.no

Vivi Brenden Beck
Finnmárkku buohcciviessu
Vivi.Brenden.Bech@finnmarkssykehuset.no

Renate Jakobsson
Finnmárkku buohcciviessu
Renate.Jakobsson@finnmarkssykehuset.no

Bjørn Wembstad
Finnmárkku buohcciviessu
Bjorn.Wembstad@finnmarkssykehuset.no

várrelahttu:

Johanna Miriam Dahl Nygaard

Johanna.Miriam.Dahl.Nygaard@finnmarkssykehuset.no

Ann-Karin Furskognes
Finnmárkku buohcciviessu
Ann-Karin.Furskognes@finnmarkssykehuset.no

várrelahttu:

May Helen Schanke
May.Helen.Schanche@finnmarkssykehuset.no

Ragnhild Hanne Nilsen
Finnmárkku buohcciviessu
Ragnhild.Hanne.Margareth.Nilsen@finnmarkssykehuset.no

várrelahttu:

Sara-Kristine Loso
Sara-Kristine.Loso@finnmarkssykehuset.no

Grethe Rasmussen
Finnmárkku buohcciviessu
Grethe.Rasmussen@finnmarkssykehuset.no

Kristine Brevik
Finnmárkku buohcciviessu
Kristine.Brevik@finnmarkssykehuset.no

Svenne Naumann
Finnmárkku buohcciviessu
Catarina.Svenne.Naumann@finnmarkssykehuset.no

Čoahkkinplána 2017 – 2018

Áltá

23.11.2017 dii 09:00 – dii 16:00
Doaibmaplána 2018

Jietna/govva

28.02.2018 dii 13:30 – dii 15:30

Hámmárfeasta

30.05.2018 dii 09:00 – dii 16:00

Áltá

05.09.2018 dii 09:00 – dii 16:00
Doaibmaplána 2019

Jietna/govva

10.12.2018 dii 13:00 – 15:00

Gohččumat ja referáhtat (dárugillii)

2017 09 27 Endelig referat fra konstituerende møte.pdfhttps://finnmarkssykehuset.no/Documents/Lokalt samarbeidsorgan - vest/Innkallinger og referater/2017 09 27 Endelig referat fra konstituerende møte.pdf2017 09 27 Endelig referat fra konstituerende møte.pdf
2017 09 07 Innkalling konst møte FSU vest.pdfhttps://finnmarkssykehuset.no/Documents/Lokalt samarbeidsorgan - vest/Innkallinger og referater/2017 09 07 Innkalling konst møte FSU vest.pdf2017 09 07 Innkalling konst møte FSU vest.pdf