Doaibmamálle

Organisašuvdnakártta

Doaibmamálle

​SÁNAG jođáhus

Gunn Heatta

 
Gunn Heatta
SÁNAG jođiheaddji
T 78 46 95 50 | M 411 20 546 | gunn.kristin.heatta@finnmarkssykehuset.no

Tove Laiti


Tove Laiti
Ovttadatjođiheaddji bearašovttadagas 
T 78 46 95 35 | M 415 43 375 | tove.kirsti.laiti@finnmarkssykehuset.no 

Frøydis Nystad Nilsen


Frøydis Nystad Nilsen
Ovttadatjođiheaddji mánáid ja nuoraid ossodagas/MNP
Medisiinnalašfágalaš ráđđeaddi mánáid ja nuoraid
T 78 46 95 50 | M 907 94 475 | froydis.nilsen@finnmarkssykehuset.no

Edit Johnsen


Edit Johnsen
Ovttadatjođiheaddji nuoraidpsykiatriija ovttadat
T 78 46 95 64 | M 482 92 612 | edit.johnsen@finnmarkssykehuset.no 

May Helen Schance


May Helen Schanche
Ovttadatjođiheaddji Sámi nuoraidpsykiatriijajoavku
T 78 46 95 80| M 905 31 560 |may.helen.schanche@finnmarkssykehuset.no

Ellen Ingrid Eira


Ellen Ingrid Eira
Ovttadatjođiheaddji Finnmárkku klinihkas
tlf. 78 46 93 23
e-boasta: ellen.ingrid.g.eira@finnmarkssykehuset.no 

Laila Somby Iversen


Laila Somby Iversen
Ovttadatjođiheaddji rávisolbmuid jándorovttadagas
tlf: 78 46 45 72 / mob: 97 01 27 81
e-boasta: laila.somby.iversen@finnmarkssykehuset.no

Gordana Ignjatovic Jovanovic


Gordana Ignjatovic Jovanovic
Gaskaáigásaččat virgáibiddjon ovttadatjođiheaddji RPP/ fáhkkabuhcciid veahkkejoavku, Medisiinnalašfágalaš ráđđeaddi rávisolbmuid
tlf: 78 46 58 12
e-boasta: gordana.ignjatovic.jovanovic@finnmarkssykehuset.no

Hálddahus

Kárášjogas:     

Ellen Kalstad


Ellen Kalstad
Ráddevadde
T 78 46 95 74 | ellen.kalstad@finnmarkssykehuset.no

Johanna Unga


Johanna Unga
Ekonomiija- ja hálddahuskonsuleanta
T 78 46 95 54 | M 468 11 736 | johanna.unga@finnmarkssykehuset.no

SÁNAG:a geavaheaddjiráđđi

Ráđđi galgá bargat dan ovdii ahte geavaheaddjiin lea vejolašvuohta váikkuhit mearrádusaide mat čuhcet SÁNAG:a fálaldagaide ja balvalusaide.

Geavaheaddjiráđis leat 4 miellahtu. Sii ovddastit iešguđet guovlluid.

SÁNAG:a geavaheaddjiráđi miellahttut 2017- 2019

Ingrid Jåma
Mattasámi miellahttu 
T 924 69 402 | ingjaa@online.no

Piere Bergkvist
Ruoŧa mattasámiid miellahttu
T +46 76 78 88 199 | pierebergkvist@hotmail.com

Marit Roysdatter Steinsvik
Romssariddoguovlluid sámimiellahttu/ sámi girkoeallin
M 402 38 600 | mrs@kirken.no

John Arne Anti
Sisfinnmárkku sápmelaččaid miellahttu
T 48 29 48 04  | jalarsenanti@outlook.com

Nuoraidmiellahttu* Ii leat vel sajis

Geavaheaddjiidmiellahttu SÁNAG:a DjO-stivrras:

Piere Bergkvist
Ruoŧa mattasámiid miellahttu
T +46 76 78 88 199 | pierebergkvist@hotmail.com

Várrelahttu:
Marit Roysdatter Steinsvik
M 402 38 600 | mrs@kirken.no

Geavheaddjiidráđi mándahtta (dárogillii)

Čoahkkinreferáhtat (dárogillii)

03112017 Møtereferat brukerrådet.pdfhttps://finnmarkssykehuset.no/Documents/SANKS/Brukerråd møtereferater/03112017 Møtereferat brukerrådet.pdf03112017 Møtereferat brukerrådet.pdf
31032017 Møtereferat brukerrådet.pdfhttps://finnmarkssykehuset.no/Documents/SANKS/Brukerråd møtereferater/31032017 Møtereferat brukerrådet.pdf31032017 Møtereferat brukerrådet.pdf