Oktavuohta

Finnmárkku buohcciviesu oktavuođadieđut

​Telefonguovddáš: 78 42 10 00

 


 

Min poastačujuhusat

Váldopoastačujuhus:

Finnmárkku buohcciviessu
Finnmarkssykehuset HF

Sykehusveien 35
9601 Hámmarfeasta

postmottak@finnmarkssykehuset.no
(Ale goassige sádde persondieđuid e-poastan)

Pasieantaduođaštus sáddejuvvo njuolga ovttaskas dikšonbáikái.

 

Áltá

Finnmárkku buohcciviessu
Psykalaš dearvvašvuođasuddjen- ja gárrendilledivššu klinihkka
Poastaboksa 1294
9505 Áltá

(Álttá OPP, MNP – Mánáid- ja nuoraidpsykiatriija poliklinihkka Áltá, Jándorovttadat Áltá)


Finnmárkku buohcciviessu

Spesialistapoliklinihkka Álttás
Dr. Kvammes vei 21
9510 Áltá

Hámmarfeasta

Finnmárkku buohcciviessu
Hámmarfeasta buohcciviessu
Sykehusveien 35
9601 Hámmarfeasta

(Klinihkka Hámmarfeasta)


Finnmárkku buohcciviessu

Sykehusveien 28
9601 Hámmarfeasta

(Hámmarfeastta OPP, MNP – Mánáid- ja nuoraidpsykiatriija poliklinihkka Hámmarfeasta)

Kárášjohka

Finnmárkku buohcciviessu
Ráđđeviessogeaidnu 4
9730 Kárášjohka

(Spesialistadoavttirguovddáš Kárášjogas)


Finnmárkku buohcciviessu SÁNAG

Stuorraluohkká 34
9730 Kárášjohka

(Nuoraidpsykiatriija ovttadat (UPA), MNP – Mánáid- ja nuoraidpsykiatriija poliklinihkka), SÁNAG Sámi nuoraidpsykiatriija joavku (PUT), SÁNAG Bearašossodat)

Jándorovttodat psyhkalaš dearvvašvuohta ja darváneapmi
Rávdojohka
9730 Kárášjohka

Girkonjárga

Finnmárkku buohcciviessu
Girkonjárgga buohcciviessu
Skytterhusveien 2
9900 Girkonjárga

(Klinihkka Girkonjárga, Girkonjárgga OPP, MNP Girkonjárga)

Leavdnja

Finnmárkku buohcciviessu 
Helsetunveien 2
9700 Leavdnja
OPP Leavdnja

(SÁNAG – Fáhkkabuhcciid veahkkejoavku, SÁNAG – Jándorovttadat)

Deatnu

Finnmárkku buohcciviessu
Maskevarreveien 1
9845 Deatnu

(Deanu OPP, Jándorovttadat Deatnu)

Fakturáčujuhus

Finnmárkku buohcciviessu HF
Fakturamottak
Postboks 3231
7439 Trondheim

invoice.3231@kollektor.no


Dikšonbáikkit ja ossodagat


Hálddahus ja jođiheapmi

Doaimmahaga jođiheapmi

Doaibma, jođiheapmi ja opmodat

Ole Martin Olsen
Doaibma- ja opmodathoavda
T 78 97 30 20  | M 99 15 38 51 ole.martin.olsen@finnmarkssykehuset.no

———

Frode Larsen
Ossodatjoðiheaddji TDB oarji
(doaibma ja máŧasdoallan, medisiidnateknihkalaš, gievkkan, čorgen, ásodat ja telefonguovddáš)
M 406 45 417 | frode.larsen@finnmarkssykehuset.no

Ronny Oldervik
Ossodatjoðiheaddji DGT
T 78 42 10 75 | M 918 35 202 | ronny.oldervik@finnmarkssykehuset.no

Kristin Sivertsen
Ossodatjoðiheaddji TDB nuorta
(doaibma ja máŧasdoallan, medisiidnateknihkalaš, gievkkan, čorgen ja ásodat )
T 78 97 31 99| M 959 90 507 | kristin.sivertsen@finnmarkssykehuset.no

Jan-Egil Blix
Ossodatjoðiheaddji FU 
T 78 97 31 77 | M 922 16 107 | jan.egil.blix@finnmarkssykehuset.no

TDB = Teknihkalaš, doaibma ja bálvaleapmi | DGT = Diehtojuohkin- ja gulahallanteknologiija | HO = Hálddašeapmi ja ovdánahttin

Fágat, dutkan ja ovttasdoaibman

Kristine Brevik
Kvaliteahtta- ja ovddidanhoavda
T 78 42 11 23 | M 982 62 391 | Kristine.Brevik@finnmarkssykehuset.no

———

​Harald G. Sunde
Medisiinnalaš Fágahoavda
T 78 97 30 08 | M 908 31 337 | harald.gunnar.sunde@finnmarkssykehuset.no

Mette Kjær
Dutkanjođiheaddji
M 467 77 368 | mette.kjaer@finnmarkssykehuset.no

Vivi Brenden Bech
Ráđđádallanbagadeaddji
T 78 42 11 05 | M 480 28 283 | vivi.brenden.bech@finnmarkssykehuset.no

Line Strømhaug Grongstad
Kvalitehtajođiheaddji
T 78 97 34 36 | M 400 43 089 | Line.Stromhaug.Grongstad@finnmarkssykehuset.no

Ekonomiija ja analysa

​Lill Gunn Kivijervi
Ekonomiijahoavda
T 78 42 19 96 | M 994 99 223 | Lill.Gunn.Kivijervi@finnmarkssykehuset.no

———

Solfrid Nicolaysen
Rehketdoallohoavda
T 78 42 11 27 | solfrid.nicolaysen@finnmarkssykehuset.no

Bargit ja organisašuvdna

———

Kenneth Grav
Ossodatjođiheaddji HR Bargit
T 78 42 11 22 | M 957 33 944 | kenneth.grav@finnmarkssykehuset.no

Hilde Ingebrigtsen
Ossodatjođiheaddji HR Bálká
T 78 97 30 92 | Hilde.Ingebrigtsen@finnmarkssykehuset.no

Evy Adamsen
Prošeaktajođiheaddji, Doaktáriid rekruteren
M 957 45 134 | Evy.Adamsen@finnmarkssykehuset.no

Hálddahus

Beate Juliussen
Hálddahushoavda
T 78 42 19 97 | beate.juliussen@finnmarkssykehuset.no

———

Rolf-Ole Frantzen
Ráđđeaddi / arkiivajođiheaddji
T 78 42 12 44 | M 402 42 799 | Rolf-Ole.Frantzen@finnmarkssykehuset.no

Astrid Balto Olsen
Hálddahusčálli
T 78 42 11 10 | astrid.balto.olsen@finnmarkssykehuset.no

Gulahallan

Eirik Palm
Gulahallanhoavda
T 78 42 11 15 | M 976 19 594 | eirik.palm@finnmarkssykehuset.no

 

Luohttámušolbmot Finnmárkku buohcciviesus (dárogillii)

Gávdnet go dan maid ohcet?