Oktavuohta

Finnmárkku buohcciviesu oktavuođadieđut

​Telefonguovddáš: 78 42 10 00

Dehálaš telefonnummarat

Klinihkka Hámmarfeasta
78 42 10 00

Spesialistadoavttirguovddáš Kárášjogas
78 46 60 00 / 78 46 87 70

Spesialistapoliklinihkka Álttás
78 48 39 00

Klinihkka Girkonjárga
78 97 30 07

GPG Oarje-Finnmárku
78 48 38 00

GPG Nuorta-Finnmárku
78 92 74 13

SÁNAG, GPG Gaska-Finnmárku
78 46 45 50

Finnmárkkuklinihkka
78 46 93 20

Pasieantamátkkošteamit
05515

Mediaoktavuohta
982 62 381

Hálddahusčálli
78 42 11 10

 

Telefuvdna 05515
 

Min poastačujuhusat

Váldopoastačujuhus:

Finnmárkku buohcciviessu
Finnmarkssykehuset HF

Sykehusveien 35
9601 Hámmarfeasta

postmottak@finnmarkssykehuset.no
(Ale goassige sádde persondieđuid e-poastan)

Pasieantaduođaštus sáddejuvvo njuolga ovttaskas dikšonbáikái.

 

Áltá

Finnmárkku buohcciviessu
Psykalaš dearvvašvuođasuddjen- ja gárrendilledivššu klinihkka
Poastaboksa 1294
9505 Áltá

(Álttá OPP, MNP – Mánáid- ja nuoraidpsykiatriija poliklinihkka Áltá, Jándorovttadat Áltá)


Finnmárkku buohcciviessu

Spesialistapoliklinihkka Álttás
Dr. Kvammes vei 21
9510 Áltá

Hámmarfeasta

Finnmárkku buohcciviessu
Hámmarfeasta buohcciviessu
Sykehusveien 35
9601 Hámmarfeasta

(Klinihkka Hámmarfeasta)


Finnmárkku buohcciviessu

Sykehusveien 28
9601 Hámmarfeasta

(Hámmarfeastta OPP, MNP – Mánáid- ja nuoraidpsykiatriija poliklinihkka Hámmarfeasta)

Kárášjohka

Finnmárkku buohcciviessu
Ráđđeviessogeaidnu 4
9730 Kárášjohka

(Spesialistadoavttirguovddáš Kárášjogas)


Finnmárkku buohcciviessu SÁNAG

Stuorraluohkká 34
9730 Kárášjohka

(Nuoraidpsykiatriija ovttadat (UPA), MNP – Mánáid- ja nuoraidpsykiatriija poliklinihkka), SÁNAG Sámi nuoraidpsykiatriija joavku (PUT), SÁNAG Bearašossodat)


Finnmárkkuklinihkka

Rávdojohka
9730 Kárášjohka

Girkonjárga

Finnmárkku buohcciviessu
Girkonjárgga buohcciviessu
Dr. Palmstrøms vei 15
9900 Girkonjárga

(Klinihkka Girkonjárga, Girkonjárgga OPP, MNP Girkonjárga)

Leavdnja

Finnmárkku buohcciviessu 
Helsetunveien 2
9700 Leavdnja
OPP Leavdnja

(SÁNAG – Fáhkkabuhcciid veahkkejoavku, SÁNAG – Jándorovttadat)

Deatnu

Finnmárkku buohcciviessu
Maskevarreveien 1
9845 Deatnu

(Deanu OPP, Jándorovttadat Deatnu)

Fakturáčujuhus

Finnmárkku buohcciviessu HF
Fakturamottak
Postboks 3231
7439 Trondheim

invoice.3231@kollektor.no


Dikšonbáikkit ja ossodagat


Hálddahus ja jođiheapmi

Doaimmahaga jođiheapmi

Doaibma, jođiheapmi ja opmodat

​​Øyvin Grongstad
Doaibma- ja opmodathoavda
T 78 97 30 20 | M 906 03 041 |oyvin.grongstad@finnmarkssykehuset​.no

———

Frode Larsen
Ossodatjoðiheaddji TDB oarji
(doaibma ja máŧasdoallan, medisiidnateknihkalaš, gievkkan, čorgen, ásodat ja telefonguovddáš)
M 406 45 417 | frode.larsen@finnmarkssykehuset.no

Ronny Oldervik
Ossodatjoðiheaddji DGT
T 78 42 10 75 | M 918 35 202 | ronny.oldervik@finnmarkssykehuset.no

Kristin Sivertsen
Ossodatjoðiheaddji TDB nuorta
(doaibma ja máŧasdoallan, medisiidnateknihkalaš, gievkkan, čorgen ja ásodat )
T 78 97 31 99| M 959 90 507 | kristin.sivertsen@finnmarkssykehuset.no

Jan-Egil Blix
Ossodatjoðiheaddji FU 
T 78 97 31 77 | M 922 16 107 | jan.egil.blix@finnmarkssykehuset.no

TDB = Teknihkalaš, doaibma ja bálvaleapmi | DGT = Diehtojuohkin- ja gulahallanteknologiija | HO = Hálddašeapmi ja ovdánahttin

Fágat, dutkan ja ovttasdoaibman

Anne Grethe Olsen
Kvaliteahtta- ja ovddidanhoavda
T 78 42 11 23 | M 907 48 456​ | anne.grethe.olsen@finnmarkssykehuset​.no

———

​Harald G. Sunde
Medisiinnalaš Fágahoavda
T 78 97 30 08 | M 908 31 337 | harald.gunnar.sunde@finnmarkssykehuset.no

Mette Kjær
Dutkanjođiheaddji
M 467 77 368 | mette.kjaer@finnmarkssykehuset.no

Leif Arne Asphaug-Hansen
Ráđđádallanjođiheaddji
T 78 42 11 05 | leif.arne.asphaug-hansen@finnmarkssykehuset.no

Line Strømhaug Grongstad
Kvalitehtajođiheaddji
T 78 97 34 36 | M 400 43 089 | Line.Stromhaug.Grongstad@finnmarkssykehuset.no

Ekonomiija ja analysa

​Lill Gunn Kivijervi
Ekonomiijahoavda
T 78 42 19 96 | M 994 99 223 | Lill.Gunn.Kivijervi@finnmarkssykehuset.no

———

Trude Jensen
Bušeahta ja analysa fágalaš koordináhtor
T 78 42 11 14 | trude.jensen@finnmarkssykehuset.no

Solfrid Nicolaysen
Rehketdoallohoavda
T 78 42 11 27 | solfrid.nicolaysen@finnmarkssykehuset.no

Bargit ja organisašuvdna

Lena Elisabeth Nielsen
Bargiidhoavda
M 414 48 899 | lena.elisabeth.nielsen@finnmarkssykehuset​.no

———

Kenneth Grav
Ossodatjođiheaddji HR Bargit
T 78 42 11 22 | M 957 33 944 | kenneth.grav@finnmarkssykehuset.no

Hilde Ingebrigtsen
Ossodatjođiheaddji HR Bálká
T 78 97 30 92 | Hilde.Ingebrigtsen@finnmarkssykehuset.no

Lena Elisabeth Nielsen
Ossodatjođiheaddji HR ovdáneapmi
M 414 48 899 | Lena.Elisabeth.Nielsen@finnmarkssykehuset.no

Evy Adamsen
Prošeaktajođiheaddji, Doaktáriid rekruteren
M 957 45 134 | Evy.Adamsen@finnmarkssykehuset.no

Hálddahus

Ole Martin Olsen
Hálddahushoavda
T 78 42 11 97 | ole.martin.olsen@finnmarkssykehuset.no

———

Rolf-Ole Frantzen
Ráđđeaddi / arkiivajođiheaddji
T 78 42 12 44 | M 402 42 799 | Rolf-Ole.Frantzen@finnmarkssykehuset.no

Anders Kleppe
Doaimmahuscontroller
T 78 46 95 53 | anders.kleppe@finnmarkssykehuset.no

Astrid Balto Olsen
Hálddahusčálli
T 78 42 11 10 | astrid.balto.olsen@finnmarkssykehuset.no

Gulahallan

Ivar Greiner
Gulahallanhoavda
T 78 42 11 15 | M 909 71 417 | ivar.greiner@finnmarkssykehuset.no

———

Eilert Sundt
Gulahallanráđđeaddi
T 78 42 11 38 | M 480 28 670 | eilert.sundt@finnmarkssykehuset​.no

 

Luohttámušolbmot Finnmárkku buohcciviesus (dárogillii)