Doaimmahaga jođiheapmi

Eva Håheim Pedersen
Eva Håheim Pedersen
Hálddahusdirektevra

T 78 48 11 10 (hálddahusčálli) | Eva.Haheim.Pedersen@finnmarkssykehuset.no


 
Jørgen Nilsen

Jørgen Nilsen
Prehospitála bálvalusa klinihkkahoavda
T 78 42 12 27 | M 909 76 305 | jorgen.nilsen@finnmarkssykehuset.no


 
Inger Lise Balandin

​Inger Lise Balandin
Psykalaš dearvvašvuođasuddjema ja gárrendivššu klinihkkahoavda
T 78 48 39 41 | M 415 58 085 | inger.lise.balandin@finnmarkssykehuset.no


 
​Vivi Brenden Bech

​Vivi Brenden Bech
Klinihkkahoavda Hámmarfeasta
T 78 42 11 09 | M 480 28 283 | vivi.brenden.bech@finnmarkssykehuset.no


 
Rita Jørgensen

Rita Jørgensen
Klinihkkahoavda Girkonjárga
T 78 97 30 02 | M 971 56 807 | rita.jorgensen@finnmarkssykehuset.no


 
Ole Martin Olsen

Ole Martin Olsen
Doaibma- ja opmodathoavda
T 78 42 19 97| M 991 53 851   | ole.martin.olsen@finnmarkssykehuset.no


 
Anne Grethe Olsen

​​Anne Grethe Olsen
Kvaliteahtta- ja ovddidanhoavda
T 78 42 11 23 | M 907 48 456 | anne.grethe.olsen@finnmarkssykehuset.no


 
Harald Sunde

​Harald G. Sunde
Medisiinnalaš Fágahoavda
T 78 97 30 08 | M 908 31 337 | harald.gunnar.sunde@finnmarkssykehuset.no


 
Lena Elisabeth Nielsen

Lena Elisabeth Nielsen
Bargiidhoavda
M 414 48 899 | lena.elisabeth.nielsen@finnmarkssykehuset.no


 
​Lill-Gunn Kivijervi

​Lill-Gunn Kivijervi
Ekonomiijahoavda
T 78 42 19 96 | M 994 99 223 | lill-gunnn.kivijervi@finnmarkssykehuset.no


 
Beate Juliussen

Beate Juliussen
Hálddahushoavda
T 78 42 11 07| M 900 38 119 beate.juliussen@finnmarkssykehuset.no


 
Ivar Greiner

Andrea Kovanen Sæten
Konstitueren Gulahallanhoavda
T 78 42 11 38 | M 932 55 049 | andrea.kovanen.saeten@finnmarkssykehuset.no

Gávdnet go dan maid ohcet?

​Eat vástit ruovttoluottadieđuide. Ále sádde persovnnalaš dieđuid, omd. e-boasta, telefovdnanummira dahje persovdnanummira.