Foretaks­ledelsen


bilde av Lill-Gunn Kivijervi

Lill-Gunn Kivijervi
Administrerende direktør (konstituert)
T 78 48 11 10 (foretakssekretær)
lill-gunn.kivijervi@finnmarkssykehuset.no

bilde av Jørgen Nilsen

Jørgen Nilsen
Klinikksjef Prehospitale tjenester
T 78 42 12 27 | M 909 76 305| jorgen.nilsen@finnmarkssykehuset.no

bilde av Lena Nielsen

Lena E. Nielsen
Klinikksjef Klinikk Alta
M 414 48 899 |  lena.elisabeth.nielsen@finnmarkssykehuset.no

bilde av Jonas Valle Paulsen

Jonas Valle Paulsen
Klinikksjef Hammerfest
T 78 42 11 09 |M  408 60 035
Jonas.Valle.Paulsen@finnmarkssykehuset.no

bilde av Rita Jørgensen

Rita Jørgensen
Klinikksjef Kirkenes
T 78 97 30 02 | M 971 56 807 | rita.jorgensen@finnmarkssykehuset.no

bilde av Amund Peder Teigmo
Amund Peder Teigmo

Klinikksjef Sámi Klinihkka
918 39 178amund.peder.teigmo@finnmarkssykehuset.no

bilde av Ole Martin Olsen

Ole Martin Olsen
Drift- og eiendomssjef
T 78 42 19 97 | M  991 53 851 | ole.martin.olsen@finnmarkssykehuset.no

​​bilde av Kristine Breivik

Kristine Brevik
Kvalitets- og utviklingssjef
M 982 62 391 | Kristine.Brevik@finnmarkssykehuset.no

bilde av Harald G. Sunde

Harald G. Sunde
Medisinsk fagsjef
T 78 97 30 08 | M 908 31 337 | harald.gunnar.sunde@finnmarkssykehuset.no

bilde av Kenneth Grav

Kenneth Grav
HR-sjef (konstituert)
M 957 33 944 | kenneth.grav@finnmarkssykehuset.no

bilde av Lill-Gunn Kivijervi

Lill-Gunn Kivijervi
Økonomisjef 
T 78 42 19 96 | M 994 99 223 | lill-gunn.kivijervi@finnmarkssykehuset.no

bilde av Beate Juliussen

Beate Juliussen
Administrasjonssjef
T 78 42 11 07| M 900 38 119 | beate.juliussen@finnmarkssykehuset.no

bilde av Eirik Palm

Eirik Palm
Kommunikasjonssjef
M 976 19 594 | eirik.palm@finnmarkssykehuset.no

Fant du det du lette etter?