Foretaks­ledelsen

​​

bilde av Siri Tau Ursin

Siri Tau Ursin
Administrerende direktør
78 96 99 52  (foretakssekretær)
siri.tau.ursin@finnmarkssykehuset.no


bilde av Jørgen Nilsen

Jørgen Nilsen
Klinikksjef Prehospitale tjenester
78 98 98 27  | M 909 76 305
jorgen.nilsen@finnmarkssykehuset.no

bilde av Lena Nielsen

Lena E. Nielsen
Klinikksjef Klinikk Alta
Konst. klinikksjef Klinikk Hammerfest
M 414 48 899 
lena.elisabeth.nielsen@finnmarkssykehuset.no

bilde av Rita Jørgensen

Rita Jørgensen
Klinikksjef Kirkenes
78 96 94 66  | M 971 56 807 
rita.jorgensen@finnmarkssykehuset.no

bilde av Amund Peder Teigmo
Amund Peder Teigmo

Klinikksjef Sámi Klinihkka
M  918 39 178
amund.peder.teigmo@finnmarkssykehuset.no

bilde av Ole Martin Olsen

Ole Martin Olsen
Drift- og eiendomssjef
78 96 98 59 | M  991 53 851 
ole.martin.olsen@finnmarkssykehuset.no

Bilde av Vivi Brenden Bech 

Vivi Brenden Bech
Kvalitets- og utviklingssjef 
78 96 99 93 | M  48 02 82 83 
vivi.brenden.bech@finnmarkssykehuset.no

bilde av Harald G. Sunde

Harald G. Sunde
Medisinsk fagsjef
T  78 96 99 85 | M  90 83 13 37 
harald.gunnar.sunde@finnmarkssykehuset.no

bilde av Kenneth Grav

Kenneth Grav
HR-sjef 
78 96 99 01 |M 957 33 944 
kenneth.grav@finnmarkssykehuset.no

bilde av Lill-Gunn Kivijervi 

Lill-Gunn Kivijervi
Økonomisjef 
78 96 99 21 | M 994 99 223 
lill-gunn.kivijervi@finnmarkssykehuset.no

bilde av Beate Juliussen 

Beate Juliussen
Administrasjonssjef
T  78 96 99 51 | M 900 38 119 
beate.juliussen@finnmarkssykehuset.no

bilde av Eirik Palm 

Eirik Palm
Kommunikasjonssjef
976 19 594 
eirik.palm@finnmarkssykehuset.no

Fant du det du lette etter?