Foretaks­ledelsen

Eva Håheim Pedersen
Eva Håheim Pedersen
Adm. direktør

T 78 48 11 10 (foretakssekretær) Eva.Haheim.Pedersen@finnmarkssykehuset.no


 
Jørgen Nilsen

Jørgen Nilsen
Klinikksjef Prehospitale tjenester
T 78 42 12 27 | M 909 76 305 | jorgen.nilsen@finnmarkssykehuset.no


 
Inger Lise Balandin

​Inger Lise Balandin
Klinikksjef Psykisk helsevern og rus
T 78 48 39 41 | M 415 58 085 | inger.lise.balandin@finnmarkssykehuset.no


 
Jonas Valle Paulsen

Jonas Valle Paulsen
Klinikksjef Hammerfest
T 78 42 11 09 |M 408 60 035
Jonas.Valle.Paulsen@finnmarkssykehuset.no


 
Rita Jørgensen

Rita Jørgensen
Klinikksjef Kirkenes
T 78 97 30 02 | M 971 56 807 | rita.jorgensen@finnmarkssykehuset.no


 

Amund Peder Teigmo

Klinikksjef Sámi Klinihkka
M 947 99 590 | amund.peder.teigmo@finnmarkssykehuset.no


 
Ole Martin Olsen

Ole Martin Olsen
Drift- og eiendomssjef
T 78 42 19 97 | M 991 53 851 | ole.martin.olsen@finnmarkssykehuset.no


 
Kristine Brevik

​​Kristine Brevik
Kvalitets- og utviklingssjef
M 982 62 391 | Kristine.Brevik@finnmarkssykehuset.no


 
Harald Sunde

Harald G. Sunde
Medisinsk fagsjef
T 78 97 30 08 | M 908 31 337 | harald.gunnar.sunde@finnmarkssykehuset.no


 
Lena Elisabeth Nielsen

Lena Elisabeth Nielsen
HR-sjef
M 414 48 899 | lena.elisabeth.nielsen@finnmarkssykehuset.no


 
Lill-Gunn Kivijervi

​Lill-Gunn Kivijervi
Økonomisjef 
T 78 42 19 96 | M 994 99 223 | lill-gunn.kivijervi@finnmarkssykehuset.no


 
Beate Juliussen

Beate Juliussen
Administrasjonssjef
T 78 42 11 07| M 900 38 119 | beate.juliussen@finnmarkssykehuset.no


 
Eirik Palm

Eirik Palm
Kommunikasjonssjef
M 976 19 594 | eirik.palm@finnmarkssykehuset.no

Fant du det du lette etter?